Uuenduslik Aed Õõtsuv Kana Rotator Skulptuur Kunst Hoovis Decor Tuul Skulptuur Vurr Teenetemärgi Aed-Hoov

€3.09


Uuenduslik Aed Õõtsuv Kana Rotator Skulptuur Kunst Hoovis Decor Tuul Skulptuur Vurr Teenetemärgi Aed-Hoov

Kirjeldus: 1. Uuenduslik õõtsuv kana rotator: Kui nad float üles ja alla ja omakorda imelihtne vaheldumine, nad kindlasti tõmbab inimeste tähelepanu meeldiva liikumist.

2. Toon teile hea tuju: tavaliselt pöörlema sünkroniseeritud algatusel, kui nad pöörlema, mis on keeruline täiendus mis tahes aia kaunistamiseks.See on rõõm, et tuua naeratus, et kõik külastajad möödaminnes.

3. Swinging kana tuul skulptuur kunst ja fine-tuuner: Meeldiv ja pilkupüüdev pöörleva kukk saa muuta oma aed täis elujõudu.Kui liikuda üles ja alla ja pöörlevad (tavaliselt sünkroniseeritud liikumisega), seal on väike aed imelihtne .

4. Käsitsi valmistatud unikaalne käsitöö: Meie dünaamiline loksutades kana on käsitöö, see lisab meelelahutus väljas ruumi.Vabaõhu õues tuule bassein skulptuur kunst ja peenhäälestus-raam kaunistada välibassein.

5. Sise hoovis sisustus: Absoluutselt fantastiline ja ainulaadne.Swinging kana on veidrad dünaamiline kukk, et pöörleb tuul, tuul vurr, terrass, hoovis viimistlus -, aia kaunistamiseks, tuul skulptuur ja vurr, väljas pöörleva art.

Kirjeldus:

Materjal: raud

Neto kaal: ca 340g

Suurus: umbes 13.8*13.8 tolline (35*35cm)

Pakkeleht:

1*Uuenduslik Kiik Kana Rotator

Märksõnad: metallist vurr tuul, spinner tuul, vilja saagist, windmil, garden hose repair kit, kneeler, vane tuul, metallist tiiviku, gardenia taim, rooftop.


( 1 Hinnang )

Kogus