Koera Puzzle Mänguasi Nina Töö Pet Snuffle Matt Pad Koerte Söötmine Lõhn Koolitus Mats Nuusutamisel Matt Koera Koolitus Tekk Lemmikloomatarbed

€4.97


Omadused:

1. Koera Koolitus Mänguasjad: See on ainulaadne koera koolitus matt, mis võimaldab oma koera leida suupisteid või väikeste mänguasjade peidetud matt.hoiab oma koera vaimselt ja füüsiliselt stimuleerida ja aitab leevendada stressi ja lõõgastuda

2. Koolituse Pad: See aitab koolitada oma koera lõhn, tarbivad oma koera energiat ja kaotada kaalu.Hoida teie koera, hõivatud ja vältida teie koer on igav ja kes tegelevad destruktiivne käitumine.

3. Leevendada Stressi: See võib aidata koeri, leevendada stressi ja lõõgastuda, kui sa oled üksi kodus.See on väga sobiv murelik, närviline või vanemad koerad, samuti koerad ja erivajadustega inimestele.

4. Lihtne Puhastada: Lihtne puhastada ja säilitada, koer nuusutamisel pad saab puhastada masina ja kasutada väljas reisida.

5. Suur-Suurus: 70*45cm / 27.5 * 17.7 aastal,sobib Väga hästi väikeste, keskmise suurusega koerad, jänesed ja muud loomad.

Kirjeldus:

Värv: sinine

Suurus: umbes 70*45cm / 27.5 * 17.7 aastal

Kaal: umbes 155g

Materjal: flanell, tundsin riie

Eesmärk: pet nuusutamisel mat/koolitus mat/work tegevuse mat/dekoratiivsed matt

Pakkeleht:

1*Koer Snuffle Matt

Märksõnad: koer lakkuda matt, lemmiklooma snuffle, pannal vaadata, littl pet shop, koer kong mänguasi, tavaline lemmikloom matt, lemmiklooma snuffle matt suur, koer nosework, auto pet matt, kass juhul coque.


( 1 Hinnang )

Kogus