Tan Custom Patch Nimi Lint, Konks ja silmus Raami Tikandid Multi Font Teksti Värv heebrea Kirillitsa Venemaa Hispaania Prantsusmaa Kreeka

€4.65


toote detailid

See toode on kohandatud toode.Palun saatke meile andmed ja pakkuda kohandatud sisu pärast tellimuse vormistamist Plaaster suurus:12.5 cm*2,5 cm Plaaster suurust on võimalik muuta Maksimaalselt 15cm * 5cm sisu plaaster saab kohandada.Värvi kohandatud teksti on võimalik olla valitud.Keel kohandatud tekst on vabatahtlik inglise, Cyril või muu piiri plaastri abil spetsiaalse masinaga õmmelda raami Vaikimisi konks taga toote ja annab aasa Samuti saate valida, Raud Kui teil on küsimusi, palun jätke sõnum konsulteerige meiega otse.

Plaastri suurus

Vaikimisi suurus on 12,5 cm*2,5 cm Plaastri suurus võib olla muutunud, maksimaalne suurus ei ületa 15 cm*5cm

tikandi niidid Värvid

Tikandid lõngu 18 värvid on saadaval

Tausta Värvid

Tausta Värvid Must Valge Roheline Sinine Punane Hall, tumesinine Multicam Nailon multicam ACU A-Tac FG AU Digitaalse Kõrb Digital Woodland

Konks sisse või Raud

Konks ja silmus on vaikimisi ette antud taga seda toodet.Samuti saate valida, Triikraud

Kuidas esitada korraldus 1. Enne tellimuse vormistamist palun saatke meile kohandatud sisu ja küsida, kas see saab tehtud.Kui on muid nõudeid, siis võib ka meile; 2. Kui oleme saanud teie andmeid, me ütleme teile, kui saame teha oma paik ja saadame teile plaaster disaini oma kontrollige 3. Palun valige vajalikud tausta värvi -, keele-ja piirivalve tüüp esitada tellimuse. 4. Pärast tellimuse vormistamist, siis palun esitage järgmised andmed ostja sõnum pindala: Kohandatud Sisu: Tähtede Värvid: Tausta Värvid: Piiril(Jah/Ei): Piiri Värvid: 5. Saanud kohandatud teavet, teeme plaastrid ja laeva neid teile.

Toote Pildid

Kui teile saadetakse vale toode

Sest see on kohandatud toodet, on olemas teatud tõenäosus, et viga!Kui teile saadetakse vale toode, siis võtke meiega ühendust!Me teha uusi paiku teile!

Märksõnad: kreeka plaastrid, Vaht Lint, custom nimi plaaster, kohandatud sõjaliste plaaster, jack lipu plaaster, boot plaaster, kapton teip, custom patch takjakinnitusega, kummist plaaster kreeka, kirja õmble.


( 0 Hinnang )

Kogus