Prillid ladustamine seina Päikeseprillid Korraldaja Ladustamise Rippus Kott Seina Tasku Päikeseprillid 15 Slots Tundsin, nr riistvara vaja #1971

€1.61


Päikeseprillid Korraldaja Ladustamise Rippus Kott Seina Tasku Päikeseprillid 15 Slots Tunda

Toote müügiargument:

Täiuslik päikeseprillid ladustamise:15 slots, hoida oma päikeseprillid organiseeritud ja ilusti,aitavad kiiresti vt päikeseprillid, mida sa paigutatud.Sobib ripub seina,kapis rod,riidepuu, kuvatakse teie kodu või pood.(nr riistvara vaja)

Fashion style disain:kvaliteetne prillid ladustamise,mis on valmistatud vilt materjalist, Ei ole lihtsalt deformeerunud ja lihtsus.

Suurus:19.6 x 15.7 tolline ,kerge ,lihtne kaasas kanda ja salvestada.

Unikaalne päikeseprillid laekaga: Vältida templid ja läätsi kriimustuste.Slaid templisse sisse korralikult tunda salongis.See on muretu, ilma et oleks vaja nuppu või zip.

Kingitus Idee: See päikeseprillid korraldaja on kõige läbimõeldud kingitus isiklikud ja kodu dekoratiivsed kasutamine,parim kingitus valikuid koduperenaised,abikaasa, eriti meeste puhul.

Kirjeldus:

Materjal: Kõrge kvaliteet tunda

Toote Mõõtmed :19.6" x 15.7"(kui on avatud)

Tähelepanu: ekraani või välk on erinevad, värv võib veidi erineda pildil,loodan, et saate aru.

Toode sisaldab:

1 × Päikeseprillid Korraldaja (ei kuulu päikeseprillid)

Märksõnad: korraldaja prillid laps, taime tasku, aluspesu ladustamise tasku, päikeseprillide läätsesid retro mehed ringi vintage, rangements plastist, edc kott, ika ladustamine, rippus suur abimees, kapp riiul, colnels päikeseprillid.


( 4 Hinnang )

Kogus