ONIKUMA CW902 Kohandatav RGB LED Gaming Mouse

€11.26


⭐ Funktsioon:

【Ehitatud Gaming PC ja Sülearvuti】Suurepärane mäng tulemuslikkuse koos 6400 DPI ja programmeeritav gaming hiired, vaikimisi kuus DPI taset saadaval 800/1600/2400/3200/4800/6400 DPI.Kaks DPI nuppu, saate kergesti kohandada dpi saada kõrge täpsus ja järjepidev operatiivsust mistahes kiirusel.

【RGB TAUSTAVALGUSTUSEGA PROGRAMMEERITAV PC GAMING MOUSE】6 Mälu Milles igaühel erinevad LED värvi kombinatsioon kiireid DPI tasemele.Pealegi, hiired, võtab high-definition optical gaming sensor, tagades kiireima lüliti tagasiside erinevad mängud.

【Kõik hiire nupud on programmeeritavad】7 hiire nupud saab kergesti programmeeritud meie mängude tarkvara, mis võimaldab nuppu ümberjaotamise määramise ja keeruline makro funktsioone.Rahuldada kasutajate nõudmised erinevad mängud.Ühildub Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Vista, Linux jne. ( Märkus: nr programmeerimise funktsioon Mac süsteemi).

【KERGE JA Ergonoomiline disain】FVF gaming mouse pakub mugavat disain sobib loomulikult oma käsi ja toetab mitme grip stiile.Pind funktsioonid peene tekstuuriga viimistlus, võimaldab arvuti mäng, mängijad, et hoida oma haaret kindlalt jooksul mängu mängida.Top valik on teie parem mängude jõudlust.

【Usaldusväärne kvaliteet ja Teenuse】Ehitatud Gaming PC ja Laptop - 30 miljonit klikki eluiga , äärmiselt range tootmisprotsessi ja hoolikas assamblee kinnitan kõige usaldusväärsus, see mäng hiir.FVF heidan nr jõupingutusi, et pakkuda kliendile rahul teenuse,jõuda usa, kui sul tekib mõni probleem, kasutades seda hiired, me lahendame teie probleemi 12 tunni jooksul.

⭐ Tehnilised andmed:

Kaubamärk: Ehtne ONIKUMA toode

Mudel: CW902 RGB juhtmega gaming mouse

Seadistatav 7 Värvid RGB valgustus mõju

7 nupu klahvide lase u saad kõike teha ühe kliki

Reguleeritav 6 DPI tasemele alates 800 kuni 6400, et see sobiks teie vajadustele

Nahasõbralik materjal pindala oluliselt vähendada käte higistamine

Ergonoomiline inimese iseloomu disain oluliselt vähendada väsimust isegi pikka päeva kasutamist

Ühendus: USB juhtmega

Märksõnad: yz450 oil filter 2013.


( 0 Hinnang )

Kogus