200pcs Kasti Paber Värvid Klamber Metallist Kirjatarvete Klambrid Armas Nikkel Pated Klipp-Kausta järjehoidja Clip kontoritarbed Deli 0053

€3.54


Hulgi hind :

Kui ostad wholase kogus üle 3 palju, saad hulgi hind 10% maha.

Kui teile meeldib see üks ,pls vajuta "osta kohe" buntton Täita, et

Toote väljapaneku:

Laevandus:

1,Vastavalt tellimuse väärtus on, me valida, kiire ja ohutuse väljendada.

2,Mõnikord paketi viibimise tollis kaua aega, Pls hoida rohkem kannatlik, Rahvusvaheline Kaubavedu.

3,Ei kinnita, aadress ja telefoni number jälle peale tellimuse done.By nii, telefoni number on väga oluline, et väljendada tarne te õigel ajal.

Tolli Teenustasu

1,enamik aega, kliendid ei vaja mingit tasu tolli madala hinnaga pakette.

2,Ja me teeme oma parima selle eest .Kuid erinevate riik on reegel, mõned on väga tõsine reegel,siis klient võib maksta tasu.

Vastavalt Brasiilia custom 's taotluse,Brasiilia klient peaks pakkuma CPF NR.või CNPJ NR.Ja siis me saame välja saata tellimuse ja tarne ilma custom probleem.Kui ei ole CPF NR.või CNPJ NR. , et clien tuleks nõuda käesoleva kohandatud probleem, mis võib täita.

3, kui sa tahad teada reegel,pls võtke oma tolli -.

Tagastamise Poliitika

1, kui sa ei ole rahul, kui te saate oma toote kätte ja leian, et on vale teemad või kvaliteedi probleem,pls see tagastada 3 päeva jooksul vahetada või raha tagasi.Pls veenduge, et saate koos meiega enne tagasi.

2, Pls teha esemed heas seisukorras meie teine müüa.

Tagasiside

Positiivne tagasiside on väga oluline, et meie poe pärast saate punkt.

Märksõnad: päris kontoritarbed, järjehoidja raamatuid, roosa paigal, a4 kausta, suur kaustad, armas fail, deli pliiats, komplekti statsionaarseks, deli klammerdaja, riikide kontoritarvete.


( 0 Hinnang )

Kogus