Naiste Suvine Sweatsuit Kahe-Osaline Komplekt, Tahke Käisteta Vest Tank Top Pingutusnöör Lühikesed Püksid Püksid Sobivad Bikers Tracksuit Riided Joggeer

€12.19


1.Vedu Vedu korraldatakse 1-5 päeva jooksul pärast raha olema kinnitatud.Jälgimine Teabega antakse jooksul 3-7 päeva pärast, kui toode on tarnitud. 2.Teade Impordi tollimaksud,maksud ja kulud, mis ei kuulu toote hind või postikulud.Need tasud on ostja vastutusel.Palun kontrollige oma riigi tolliasutus, et teha kindlaks, millised need täiendavad kulud on enne ostu. 3.Tagasimakse Kui sa ei ole saanud oma toote lõpus eeldatav tarneaeg,palun võtke meiega ühendust, et seda lahendada, enne kui avate vaidlus.Me garanteerime, et saata kaupu või toetuse täielikku tasumist, kui seda ei ole kohale toimetatud jooksul tagatud üleandmise ajaks. 4.Ja toetame ka Drop-Shipping,saate luua tellimuste minu poodi ja täita oma klientide aadress.Kui ostate rohkem kui 20 tükki, ma kasutan DHL saadan teile.Kui ma kasutan DHL saata, siis saad massiividest 5-7 päeva.Kui kogus, mida osta ei ole kuni standard saata DHL, siis ma saadan selle sulle üldine logistika režiim.Tavaliselt see võtab rohkem kui 3 nädalat, siis saavad paketi. 5.Tagasiside 1.Kui te ei ole rahul kauba(kvaliteedi probleem,suurus probleemi,materjal probleem),vastake lihtsalt võtke meiega ühendust,me vastame nii kiiresti kui võimalik, et anda teile täiuslik lahendus. 2.Kui soovid meie toode,loodan, et saate andke meile viis tärni.see tähendaks, et maailm meile, kui sa võiksid olla 1 minut, et aidata jagada armastust, jättes meid aus läbivaatamine :)

Märksõnad: koer sweatpants, graafiline kampsun, nahast vest, biker ehted, kombekas rase, poole kampsun, pool pilu, tõmba naisi, 2 töö biker lühike komplekt, kampsun vest.


( 3 Hinnang )

Kogus