Loominguline Klaas Pähklite Ja Kuivatatud Puuviljade Storage Box Konteiner Double Layer Candy Ladustamise Kasti Puidust Kaas Kodu Köök Pakkumise

€18.80


Loominguline Klaas Pähklite Ja Kuivatatud Puuviljade Storage Box Konteiner Double Layer Candy Ladustamise Kasti Puidust Kaas Kodu Köök Pakkumise

Bullet Punkte: 1、Premium Material: kast on valmistatud kõrge-kvaliteet pliivaba klaas ja imporditud akaatsia puidust, seda saab kasutada nii puu-plaat.See on ohutu, keskkonnasõbralik, ja see on vastupidav külmus ja soojus.Ta jätkab atmosfääri puit ja sile ja poleeritud pinnale.

2、Premium Kvaliteet: kasti omadused lisatasu akaatsia puidust ja pliivaba klaas osa teeb kasti ohutu kasutada ja kast on käsitsi poleeritud sujuvalt.

3、Peen Tekstuur: kasti omadused keskkonnaohutu mesilasvaha ja imporditud oliiviõli hooldus, mis pakub peene tekstuuriga ja see on kulumiskindla.

4、Peen Disain: box funktsioone väike ja peen disain, mis on paks ja mitmekülgsem kodus.

5、Peen Välimus: kasti funktsioone, peene välimuse ja rekvisiidid on võimalik suurendada stiilis laud.

Tehnilised andmed:

Nimi: Acacia klaas puu-plaat

Materjal: akaatsia puidust + suur boorsilikaatklaasist

Protsess: käsitsi poleerimine + manuaal puhub

Stiil: universal

Võimsus: 2350mL

Suurus(umbes): 23*21*8cm/9.06*8.27*3.15 aastal

Pakkeleht:

Puu-Pähkel Storage Box * 1

Märkus:

Ärge kastke toodet vette pikka aega.Ja pange tähele, et puitosa on valmistatud looduslikest materjalidest.Puidu tekstuuri, ei saa olema tagatud samad, nii, armistumine ja mineraal-line kirjeldused toode on normaalsed.Ja klaasi osa võib funktsioon viga mulli ja meeldib, aga see on normaalne protsess nähtus, tänan teid teie mõistmist.

Märksõnad: magustoit plaat, õhtusöök plaat, roog komplekt, klaasist lauanõud, klaas peegel sahtel, roog kuld, decor sahtel, sügav plaat, cute plate, tee sahtel.


( 0 Hinnang )

Kogus