Elegantne Beaded Moslemi Õhtu Kleit ,Pikk Varrukas, Õhtul Hommikumantlid,Mereväe Sinine Sifonki Suur Pilu, Naised Ametlik Kleidid

€107.11


KUIDAS MÕÕTA:

Suurus Graafik:

Värvi Kaubaaluste:

MÄRKUS:

A: See kleit ei sisalda ühtegi lisaseadmed nagu kindad, pulmad loor ja crinoline petticoat ( näita pilte).Pakkumine on üks kleit ainult!!!

B : Kuna arvuti ekraanid on kromaatilise aberratsiooni, eriti vahel CRT ekraani ja LCD ekraan, ei saa me garanteerida, et värv meie tooted on täpselt sama, fotod, sa nägid.

C: See on väga normaalne, et on 1 tolline mõõtmisviga vahel suurused, mida pakkuda ja suurused kleit saad.Selline viga ei saa nõustuda mis tahes tulu või vahetust.

D : Kleit Saaks Teha Custom Size Värv .See kleit saab custom made vastavalt oma mõõtmised.Kui teie mõõdud ei tee maha minu suurustabelit, meil on hea meel, et teha kleit vastavalt oma mõõtmised nii kaua, kui te olete nõus, et lõplik muutmine võib olla vajalik jaoks kõige sobivam.Me soovitame tungivalt, et teil on oma mõõdud võetud professionaalne enne ostu tahes kleit online.

Märksõnad: kleit fiesta, sifonki kleit suve, väike hommikumantlid, tina kleidid, tants peokleidid naiste õhtu, must rahulik hill, lo õhtukleit, suvine kleit, rüü naised, õhtul lääne hommikumantlid.


( 0 Hinnang )

Kogus