Uus meeste smart ühendatud vaata sport samm käevõru Bluetooth kella kõne funktsioon sobib Android apple Xiaomi Huawei

€33.52


Ühilduv süsteem: IOS / Android

Omadused:

Tihendi IP68, suur mälu, valik 10 kettaid, digitaalne pad (Bluetooth kõne), sõnum, telefoniraamat, kõne arvestust, Bluetooth ühendus, sammud, magada järelevalve, meeldetuletuste eest, istuv eluviis, südame löögisagedus, Bluetooth muusika -, foto -, kaug -, Teated, kalkulaator, äratuskell, kalender, stopper, mitmekeelne.

Vaadata keeled toetatud:

Inglise, prantsuse, hispaania, poola, portugali, portugali (brasiilia), itaalia, saksa, malai, indoneesia, vietnami, türgi, vene, araabia, pärsia, heebrea, tai.

App toetab keeles:

Hiina, inglise, vene, prantsuse, hispaania, heebrea, araabia, türgi, portugali, hollandi, itaalia, saksa, indoneesia, vietnami, tai, jaapani.

SANLEPUS äri Watch Smart

Rohkem võimalusi randmel

Lisatasu innovatsiooni

Featuring ilus täisvärviline puuteekraan 1.3-tolline väga tundlik ja on HD resolutsioon 360x360, vaadata smart SANLEPUS pakub vaatamise kogemus ultra-selge ja lai.

Integratsiooni esteetika ja tehnoloogia

Raames näitab mati tekstuuriga segude ideaalselt nahast rihmade ja silikoon esmaklassilist premium disain ja tahke.Koos tea-kuidas kogenud, vaadata smart SANLEPUS näitab rafineeritud maitse on täiuslik tasakaal kunsti ja tehnoloogia.

Topelt kiibistik, kauakestev aku eluiga

Featuring arhitektuuri dual-chipset ja süsteemi madal energia tarbimine, vaadata smart SANLEPUS pakub kauakestev aku jälgida kuhu iganes sa minna.

Kõne Oma Vaata

Saate vastu võtta või kõnest keelduda, ja kontrollida, kõnelogid ja kataloog otse oma watch via bluetooth-ühendus telefoni.

Kiirsõnumi Meenutada

Vaadata smart SANLEPUS sa kunagi ei jäta oluline juhtudel, pakkudes meeldetuletusi õigeaegselt SMS-sõnumeid, sissetulevad kõned, kalendrisündmusi ja muud sotsiaalse meedia rakendused.

Mõeldud Oma Stiili

Kohandada teema, et sobitada oma igapäeva vaatame koos erinevaid vaata valib värvikas.Saad valida paljude erinevate kellade numbrilauad ilus taotluse.

8 koolituse Režiimid

SANLEPUS – vaata smart pakub mõõtmine koolituse täpne ja reaalne aeg kuni 8 režiimid professionaalse spordi -, mis võimaldab teil avada oma potentsiaali, ja seda ka jälgib teie südame löögisagedus reaalajas, kaloreid ja kestus treening.

IP68 veekindel

Tänu korpus on mõeldud täpselt, vaadata smart SANLEPUS saab kanda, kui käte pesemiseks või vihma.Märkus * ärge kandke vaadata, ujuda või ujuda.Aitäh!

Järelevalve tervishoiutöötaja, järgige teie füüsiline Seisund

Proovige kanda vaadata smart SANLEPUS, ja alustada avastada vererõhku, hapniku veres ja ekg, lihtsa nupuvajutusega.Vaid paar sekundit, kuvatakse andmete avastamise ja annab sulle viide, pöörates tähelepanu oma tervisele.Seire, EKG Jälgimine, vere hapniku Jälgimiseks, vererõhk

Smart partner, advanced mõõdud

Pärast seda, kui olete lõpetanud järelevalve tervise või koolituse, näete üksikasjalikumat, professionaalne analüüs ja nõustamine teadlased avalduse alusel.

Südame Löögisagedus järelevalve

Tänu tehnoloogia jälgida südame löögisagedus, vaadata smart SANLEPUS võimalik täpselt jälgida oma südame löögisagedust.

Isikliku Abistaja Teie jaoks

Nüüd saad võtta pilt remote shutter või leida oma telefoni hetkega koos SANLEPUS SMART VAADATA.Samuti saate kasutada muid funktsioone, nagu näiteks äratuskell, kalkulaator, stopper, kalender, Flash valgus, maailma kell, meeldetuletus, tegevusetuse, et vibraator.

Aktiveerige Muusika

Muusika, valmistada ette oma nimekirja lemmik laulud, võtta neid kasutada, võimaldavad teil nautida topelt kogeda lõõgastust, sporti ja muusikat.

Parem Magada Järelevalve

Põhineb südame löögisageduse ja tehnoloogia seire magada, vaadata smart SANLEPUS on võimalik päästa riik oma une täpselt ja analüüsi kvaliteeti teie magada.

Alati värvi oma Stiili

Vaadata smart SANLEPUS on saadaval erinevaid võimalusi käevõru värvid ja materjalid, mis on hästi läbi mõeldud erinevate vajadustega.Rihmad kiire reguleerimine võimaldab teil muuta seda kiiresti ja lihtsalt ilma mis tahes vahend.

Toote parameeter

Toote nimetus: SANLEPUS ÄRI SMART WATCH Ekraan: värviline ekraan IPS 1.3 tolline Resolutsioon: 360*360 aku maht: 300 mAh laadimine Meetod: magnetic tasuta vesi-tõend Tase: IP68 Ühilduv Süsteem: iOS, Android * ülaltoodud andmed on mõõdetud laboris, tegelik kasutamine võib varieeruda, sõltuvalt konkreetsetest asjaoludest. * Kõik funktsioonid ei ole mõeldud kas meditsiiniliseks kasutamiseks või diagnoosimise, ravi ja ennetamise mis tahes haigus.Kõik andmed ja mõõtmiste eesmärk on kasutada ainult isiklikuks kasutamiseks.

Märksõnad: ultra vaadata, gps pet tracker, smartwatch, official xiaomi, meeste smart vaadata, smart watch wifi, appl vaadata, ge smart vaadata, huaiwei vaadata gt2 pro, au.


( 0 Hinnang )

Kogus