KES 56187 Saatuse Mäng Arcadia Klass Kai ehitusplokid Ruumi Võitleja Kosmoselaev Õhusõiduki ehitusplokid Mudel Lapsed Mänguasjad

€48.88


7767225018433161

Toote Nimetus:KES 56187

Tükki: 1007 TK

KES ID: # 56187

See Komplekt Sisaldab:(C5289)

1007PCS hea kvaliteediga telliseid

PDF hoone juhendamine

Suurus: L*W*H): 24X24X12 CM

Pane TÄHELE !

Toote pakend ei sisalda reklaamid ja on elektrooniliselt trükitud.Ei sisalda mootor, generaator .Juhul, KES te valima ei tule mootor, teil on vaja osta mootor ise, siis võib sellega tutvunud.

Trükitud osad on asendatud tavalise osad ja ei sisalda kolmandate osapoolte tarvikuid.Käsitsi ja krohvid on mõeldud ainult viitamiseks ning nende suhtes kohaldatakse tegeliku osad pakett.

See toode on KES toode ja ei tule koos paberi käsitsi.Pärast tellimuse tegemist, palun e-posti aadress ja me saadame elektrooniline brošüür teie e-posti aadress.

Kõik osad on kvaliteeti kontrollitakse enne shipping, nii et kui leiate mõned puudu või kahjustatud osad, ärge muretsege.Võtke meiega ühendust ja me saadame teile neid kohe tasuta.

Hoiatus:

Sa pead DIY ise luua mänguasja.Suured lapsed mängivad ja õpivad.

1. Kui kaitse-aeg on umbes läbida, palun öelge meile, et laiendada kaitset sinu jaoks aega.

2. Kui sa leiad mõned osad vastamata või katki,palun võtke meiega ühendust, enne lahkumist, negatiivne või neutraalne ülevaade.Me püüame parima, et lahendada probleeme.Aitäh!

3. Kui ei ole jälgimine teabega, palun võtke meiega ühendust, et kontrollida teavet.

4. Kui on mingit probleemi kohta meie toodete ja logistika, jne.Palun ütle meile.Me pakkuda parimat teenust teile.

Märksõnad: kes, kosmoselaev, saatus, ayano keiko, lego lennuk vedaja, saatuse mäng, laeva paadid mudel, arcadia, kosmoselaev mänguasi, blokk.


( 0 Hinnang )

Kogus