16CM Päikese Purskkaevu Bassein Tiigi Purskkaevu Juga Aia Kaunistamiseks Väljas Lind Vann Solar Powered Purskkaev Ujuvad Vee

€9.13


Mini Solar Vee Purskkaev, Bassein Tiigi Purskkaevu Juga Aia Kaunistamiseks Väljas Lind Vann Solar Powered Purskkaev Ujuvad Vee

★[TUNNISTADES VAJADUST ON ESMANE TINGIMUS DISAIN]--päikese lind vann purskkaevu pump on täiendatud vastavalt turu nõudlusele, päikesepaneel võtab vaid 3 sekundit alates ühendust päikesevalguse alustamiseks, mudel ilma aku on keskkonnasõbralikum.Pihustatud vesi kõrgus on 50-70cm ja kaasas erinevad pöörlevad düüsid, saate valida purskkaevu vesi tüüpi vastavalt erinevatele vajadustele, mis meelitab ligi palju ilusaid linde ja teha oma aed elavamaks.

★[NAUTIDA ERINEVAID VISUAALSEID PEOL]--4 erinevat otsakut võib vastata teie päikese veepump on erinevad vajadused joa kõrgus või jet kuju täiuslik oma birdbath, kala tank, väike tiik, bassein, aed, terrass, muru, luues tõeliselt ainulaadsed vee-show' mõju.Võib ligi meelitada linnud mõla õnnelikult ja lisada lõbusam oma lastele.

★[Välistada VÕIMALUST KAHJU]--päike väljas purskkaevu pump on täiendatud "vee puudus kaitse funktsiooni" ja "fikseeritud seade", mis on testitud mitu korda protsessi kasutada.Kui puudub vesi, tühikäigul, või ummikus, mida lisandid, see automaatselt võta kaitse funktsiooni, vähendades kahju pumba.Ja rolli millel on kindel seade, et vähendada kulumist päikesepaneel suurendab ka kaunistuseks.

★[TOOVAD OMA AIAS VÕI TIIGI ELU JA LÕBUS!]--See purskkaevu pump on 13cm läbimõõduga, väga kerge ja kaasaskantav, kui te ei kasuta seda võib panna mis tahes jahe kuiv koht, et lõpetada töö.See on ideaalne panemist, vihmaveerennid, väikesed tiigid, basseinid, akvaariumid, aia kaunistused, ja hapnikuga ümbertöödeldud veega kevadel ja suvel, see muutub elupaik erinevaid linde või putukaid ja lisada lõbusam oma aed!

★[KÕIGE VASTUTAB MÜÜJA]--Me oleme pühendunud sellele, et pakkuda teile kvaliteetseid ja ohutuid tooteid.Kui on mingeid probleeme meie õues tiik pumbad, võite saata e-posti otse ostja.Me siiralt toetada 7 * 24 tundi tehnilist teenust, ja me vastame tavaliselt 8 tunni jooksul.Loodan, et saate valida meid, me toome teile parimaid tooteid ja kvaliteetset teenust

Märkus: 1. veenduge, et panna piisavalt vett, et purskkaevu, nii et pump võib jääda vee all, täiesti 2. päikesepaneelid peab olema täiesti päikest, ei lehed või muud esemed.Paneel surface3. palun regulaarne puhastamine pumpa, muidu moosi pump 1-2cm viga võib esineda tõttu manual mõõtmise, palun mõista.Värvid kõrvalekalle võib erineda tänu erinevatele monitori seaded.

Märksõnad: pearl pontšo, soojuspump, õhuke basseini ujuma, aed lamp, topelt pendel, vee funktsioon pump väljas, sinine solar purskkaev, purskkaevu vesi, väike päikese fontain, biomeetriliste sõrmejälgede lukk.


( 2 Hinnang )

Kogus