Uxcell 607-2RS Sügava Soonega kuullaager, Suletud Topelt 180017, 7mm x 19mm x 6 mm Kroomitud Terasest Laagrid (1-Pack)

€1.68


MÄRKUS:

Palun vaadake pilti ja valige õige tüüp laagrid enne tellimuse (Suletud või Kilp MÕLEMAD või ÜHE poole laager).Sufiks kohta laagri lihtsalt vahet Suletud ja Kilp tüüpi laager.See ei mõjuta kasutada meie toodet.

Kirjeldus: üherealise radiaalkuullaagri on üks kõige laialdasemalt kasutatav jooksva laagrid.Neid kasutatakse, et mahutada radial ja teljekoormused mõlemas suunas.Sobib igasuguste tööstuslike seadmete, mikro mootor, väikesed pöörlevad mootor, kontoritehnika, ja nii edasi.Väike hõõrdumine ja suure-kiirusepiirang, Uxcell on üherealise radiaalkuullaagri on kulutõhus ja nõuavad vähe hooldust.Kroomi Terasest (GCr15) valmistatud soojus-ravivad, pakub kõrge ja ühtlase kõvadus, hea kulumiskindlus ja kõrge kontakt väsimus jõudlust.Ühe-rida -, eel-määritud, tavalise täpsusega.

Valiku Juhend:

Kilbid (Nimetuse Lõppliide Z/ZZ) - kiire.Kaitseks mustuse ja prahi.

Suletud (Nimetus SuffixRS/2RS) - Valmistatud terasplekist tugevdatud NBR (õli - ja vedel-resistentne).Alumine piir kiirusega kui Kilp Laagrid.

Kirjeldus:

Mudel: 607-2RS

Suletud Tüüp: Topeltisoleeritud

Puuri Materjal: Stantsimine Teras

Sisemine Läbimõõt (d): 7mm

Välisläbimõõt (D): 19mm

Paksus (B): 6mm

Dünaamiline Koormus Rating (Cr): 2.6 (kN)

Staatilise Koormuse Hinnang (Cor): 1.05 kN

Täpsusklass: P0 (ABEC-1)

Arv Pakendis: 1 Tk

Kaal: 9g

Märksõnad: 608 kuullaager, 698z laagri, 608z kuullaager, 10mm kuullaager, pall karu, 626zz laagri, subaru, lineaarne võlli, 20x47x14 laagri, 8x19x6 kuullaager.


( 0 Hinnang )

Kogus