BT71 Traadita Bluetooth-5.1 Kõrvaklapid Kaelas Rippus Peakomplekt Veekindel Stereo muusika Sport Kõrvaklapid, In-ear Headset Töötab

€3.15


Bullet punkte:

1. Stabiilne traadita ühendus: Bluetooth 5.1 annab kiirem, stabiilsem ja laiema ühildub iOS-i ja Android-älypuhelimia, tabletid, sülearvutid ja MP3-mängijad.

2. Pikk aku kasutusaeg: Varustatud võimsa 120 mAh aku, kuni 6 tundi pideva kõneaega, 8 tundi muusika ajal, 120 tundi ooteaega, ja see võtab vaid umbes 1 tunni jooksul täielikult laadida.

3. High definition ja stereo: Sisseehitatud mikrofoni müra vähendamise ja high-fidelity bass, saate nautida traadita mobiiltelefonid ja muusikat sõidu ajal, töötab ja töötab.

4. Kaelus ja higi-tõendid: kaelus on mõeldud selleks, et pakkuda täiendavat paindlikkust, kaasaskantavus ja vastupidavus treeningu ajal.Ei lange maha, PROTOKOLLI veekindel, sobib väga hästi sport.

Kirjeldused:

Versioon: 5.1

Ooteaeg: 120 tundi

Muusika aeg: 8 tundi

Kõneaeg: 6 tundi

Laadimisaeg: 1 tund

Sagedusvahemik: 2.402 GHz-2.480 GHz

Edastamise kaugus: Kuni 33 jalga / 10m

Kaabli pikkus: 23.6 tolli

Aku mahutavus: 120mAh pakkeleht

1*Wireless kõrvaklappidega

1*USB laadimiskaabel

1*Kasutusjuhend

Märksõnad: pood juhtmeta kõrvaklapid, akut peakomplekt blutooth, bluetooth earphon, komplekt pesa mutrivõti, led armband, bluetooth-peakomplekti kaela, tervikliku keskkonnajuhtimise kõrvaklapid, bluetooth headphon, earphon, headphon.


( 1 Hinnang )

Kogus