Õli Imav Käsn Multifunktsionaalne Sponge Bassein, Mullivann Hot Spring Neelavad Muda, Mustus, Saast, Bassein Cleaning Tool

€0.62


Omadused:

1. Suurem Adsorptsiooni Võimsus: Selle elutu saast on umbes 40 korda oma kaalu, ei neela iga vesi.Õli puhastamise käsn on hea abimees, et vähendada teket saast kuuma vanni või basseini.

2. Lihtsalt float käsn skimmer basseini või spa, käsn ei ima mustust ja rasva sisse, bassein, mistõttu sa õnnelik ja terve vees.

3. Kui biskviit on ummistunud mustuse, lihtsalt pigistada välja õli, või, kui see muutub määrdunud, lihtsalt puhastada pesuvahendiga ja loputada põhjalikult.

4. Meie saast käsna saab kasutada mitte ainult, et puhastada oma kuuma vanni või basseini, vaid ka hea puhastus vahend, kui te võtate vanni.

Tehnilised andmed:

Värv: valge

Tihedus: madala tihedusega

Hoidmine ja Hooldamine Meetodid:

1. Hoida käsnaga puhastada, käsn koos rasu, mustuse on muutunud määrdunud ja raske.Sel ajal, palun puhta käsna. (Kasutada neutraalse pesuvahendiga pesta all üle rõhu ja kuivas jahedas kohas.Kui puff kaotab oma elastsuse, see ei saa taastada oma pehme oleku pärast puhastamist.Palun asendada käsna.)

2. Käsna ise on valge, ja oksüdatsiooni reaktsioon toimub siis, kui valge objekt on avatud pikka aega.Seega, koltunud ja värvimuutused on normaalsed nähtused.

3. Tavaline ladustamise meetod on, et see koht on lahe koht ja see tihend must kott.

Pakkeleht :

12 * Õli imav käsn

Märksõnad: xp 115 golf võlli.


( 0 Hinnang )

Kogus